Про себе

 

МОЇ ІНТЕРЕСИ

 

ПРОФЕСІЙНІ

Редакційно-видавнича діяльність - як комплекс взаємозалежних організаційно-управлінських, творчих, виробничих, інформаційних і маркетингових робіт, спрямованих на підготовку і розповсюдження видань, як в традиційній, так і в електронній формі.

Редакційно-видавничий процес в традиційній формі умовно поділяється на чотири етапи. Перший етап пов'язаний зі створенням твору і плануванням роботи, другий - з підготовкою твору до видання, третій - з поліграфічним виконанням видання, четвертий - із книгорозповсюдженням.

Працюю над проблемою переходу від традиційного до електронного видавництва, а також над впровадженням нових сучасних методів інформаційного забезпечення навчально-виховного поцесу з використанням електонних засобів навчання.
 

  • Головна теза: Електронне виданя не замінить найближчим часом традиційне, воно лише його доповнить та розшире можливості за рахунок використання сучасних технологій.
  • З 7 листопада 2014 року: Вільний митець (вільний художник, фріла́нсер)

 

ПІД ЧАС ДОЗВІЛЛЯ

Відео та фото зйомка, відеомонтаж.

Дача

Кулінарія на відкритому вогні

Інше

 

Вільний митець (вільний художник, фріла́нсер)

Фріла́нсер (англ. freelancer, вільний митець) — вільнонайманець, який сам шукає собі проекти, може одночасно працювати на декілька фірм. В Україні фрілансерами переважно називають людей, що виконують будь-яку роботу через мережу інтернет віддалено.

Слово freelancer складено з двох слів: англ. free, вільний та англ. lance, спис. В середні віки фрілансерами називали воїнів, що воюють за наймом. Зброя фрілансерів належала тільки їм, тобто "фрілансер" — це вільний стрілець.

Сучасні фрілансери працюють у більшості випадків через інтернет у таких видах діяльності як журналістика, програмування, адміністрування обладнання через інтернет, веб та графічний дизайн, переклад, консультування.

Фрілансер (англ. freelancer - вільний списоносець, найманець; в переносному значенні - вільний художник) - людина, що виконує роботу без укладання довгострокового договору з роботодавцем, найманий тільки для виконання певного переліку робіт (позаштатний працівник). Також фрілансером є працівник, запрошений для виконання робіт в ході аутстафінгу. Будучи поза постійним штатом якої-небудь компанії, фрілансер може одночасно виконувати замовлення для різних клієнтів. Термін фрілансер вперше вживається Вальтером Скоттом у романі «Айвенго» для опису «середньовічного найманого воїна».

Фрілансер найчастіше сам пропонує свої послуги - через Інтернет, газетні оголошення або користуючись «сарафанне радіо», тобто особистими зв'язками. Фріланс особливо поширений в таких областях діяльності, як журналістика (та інші форми діяльності, пов'язані з написанням текстів), комп'ютерне програмування і дизайн у всіх його проявах (реклама, веб-дизайн, дизайн інтер'єру і т. д.), переклад, різного роду консультаційна діяльність, приватна фото- та відеозйомка.

Ринок фріланс-послуг у даний час вже досить розвинений у Європі і Америці і стрімко розвивається в Україні та країнах СНД, залучаючи все нових учасників як з боку виконавців, які пропонують свої послуги, так і з боку приватних осіб і організацій, готових до співпраці на віддаленій основі. Поняття ринок фріланс-послуг є в українській мові не стільки виразним і встановленим, скільки ходовим і затребуваним. У цьому випадку, якщо у поняття фріланс немає власного слова, то таке поняття можна описати лише кількома зв'язними словами або виразом - робота на ринку (біржі) замовлень і послуг, індивідуальна трудова діяльність (ІТД)

 

Джерело : Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії